У Міністерстві охорони здоров’я України розповіли, за яких умов COVID-сертифікат повинен бути анульований. Випадків позбавлення сертифікатів поки не було, інформує РБК-Україна.

Якщо доведено, що медичний запис недостовірний, він повинен бути скасований і сертифікат повинен бути анульований, повідомили в МОЗ.

«Це, очевидно, відбудеться після того, як доведена вина і сам факт підробки даних. Випадків позбавлення сертифікатів поки не було», — зазначила заступник міністра охорони здоров’я Марія Карчевич. .

За її словами, інформація про можливі підозрілі випадки передається в правоохоронні органи.

«Всі повідомлення, які з’являються в соцмережах або ми отримуємо по телефону, відразу передаються для здійснення слідчих дій. А вже правоохоронні органи роблять «контрольні закупівлі» або Кіберполіція перевіряє. Механізм вже відпрацьований», — розповіла Карчевич.

Через провадження, де йдеться про медичних співробітників, МОЗ звертається до місцевих рад, щоб відсторонити керівників закладів на час слідства.

«Мова йшла від 15 закладах охорони здоров’я. У чотирьох регіонах вже є випадки звільнення, відсторонення і початку власного службового розслідування», — уточнила представник МОЗ.

Предыдущая статьяУ Миколаєві до 5 листопада учні знаходяться на дистанційному навчанні
Следующая статьяРезнікова хочуть призначити міністром оборони, у віцепрем’єри делегують Верещук — Арахамія

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь