На території Миколаївської області з 00 год. 00 хв. 26 жовтня почне діяти червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

«В Миколаївській області три дні поспіль перевищують встановлені показники, які дозволяють нам ввести регіон в червоний рівень. Це стосується питань охоплення тестувань, рівня госпіталізації і, на жаль, завантаженості ліжок з киснем. Завантаженість ліжок з киснем вже два дні поспіль перевищує 70%», — зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, в Рівненській області три дні поспіль перевищують допустимі показники щодо коефіцієнта охоплення тестуваннями і рівня госпіталізації.

Таким чином, вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 26 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Миколаївської області.

Будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, інформує Урядовий портал.

Предыдущая статьяГороскоп на сегодня, 23 октября, для каждого знака зодиака
Следующая статьяНа Миколаївщині вітчим наніс тяжкі тілесні ушкодження пасинку

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь